Pijanističko takmičenje

 

PRVA KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                                    

1.  

Terzin Angelina (2007.)

Klasa: Kraguljac Sanja, prof.

MŠ Novi Kneževac

80

81

 

84

84

85

82,8

II9

2.  

Toković Maša (2007.)

Klasa: Milošević Bugarinović Ana, prof.

MŠ “ Stanislav Binički “ Beograd

81

82

83

83

84

82,6

II10

3.  

Tolmačev Iskra (2007.)

Klasa: Popov Todorović Senka, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

82

82

85

86

86

84,2

II7

4.  

Čolović Srna (2007.)

Klasa: Srđan Đorđević, prof.

MŠ:"Vladimir Đorđević"Aleksinac

94

96

94

94

95

94,6

I6

5.  

Aleksić Marija (2007.)

Klasa: Stankov Vesna, prof.

MŠ Vrbas

84

84

82

84

84

83,6

II8

6.  

Bakoč Mia (2007.)

Klasa: Panić Branka, prof.

MŠ “ Marko Tajčević “ Lazarevac

95

96

95

95

96

95,4

I5

7.  

Balint Ana (2007.)

Klasa: Agneš Madaras, prof.

MŠ “ Stevan Mokranjac” Senta

87

87

88

87

87

87,2

II3

8.  

Bikar Amfilohija (2007.)

Klasa: Trošt Tot Lucija, prof.

MŠ “ Petar Konjović “ Bečej

99

98

98

98

98

98,2

I2

9.  

Despotović Selena (2007.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

/

/

/

/

/

/

/

10.                

Dmitrović Sofia (2007.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

83

85

85

86

86

85

II5

11.                

Džunić Ivana (2007.)

Klasa: Vukobrat Maja, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

84

86

85

86

/

85,25

II4

12.                

Đoković Konstantin (2007.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović “ Zemun

93

93

93

93

93

93

I8

13.                

Ferenci Žofi (2007.)

Klasa: Trošt Tot Lucija, prof.

MŠ “ Petar Konjović “ Bečej

97

97

97

98

97

97,2

I3

14.                

Garamheđi Lena (2007.)

Klasa: Stojšić Marijana, prof.

MŠ “ Stevan Hristić” Bačka Palanka

81

82

85

82

83

82,6

II10

15.                

Gilić Petra (2007.)

Klasa: Muratagić  Ida, prof

MŠ “ Vasa Pavić “ Podgorica

93

95

95

93

95

94,2

I7

16.                

Gospić Isidora (2007.)

Klasa: Ferizović Sara, prof.

MŠ “ Petar Konjović “ Sombor

89

90

89

90

89

89,4

II1

17.                

Jović Sara (2007.)

Klasa: Glončak Karapandžić Tara, prof.

MŠ Subotica

96

96

97

96

96

96,2

I4

18.                

Malešević Maša (2007.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

/

/

/

/

/

/

/

19.                

Milenković Boris (2007.)

Klasa: Stojanović Predrag, prof.

MŠ Niš

89

89

88

88

88

88,4

II2

20.               

Pakledinac David (2007.)

Klasa: Ćaćić Milka, prof.

MŠ “Josip Slavenski “ Novi Sad

92

92

92

92

92

92

I9

21.                

Pejović Lazar (2007.)

Klasa: Janković Goran, prof.

MŠ “ Vasa Pavić” Podgorica

90

90

90

91

90

90,2

I10

22.               

Preković Minja (2007.)

Klasa: Marković Jelena, prof.

MŠ “ Petar Ilić” Aranđelovac

85

84

86

86

84

85

II5

23.               

Ranitović Vladana (2007.)

Klasa: Bjeletić Gordana, prof.

MŠ “ Dara Čokorilo “ Nikšić

99

99

99

99

99

99

I1

  

 

ŠESTA KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

 

1.       

Tepavčević Marko (2002.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović “ Zemun

71

72

73

74

75

73

III3

2.      

Tumbas Anamaria (2002.)

Klasa: Mate Kristina, prof.

MŠ Subotica

73

77

78

77

78

76,6

III2

3.      

Čekanović Dunja (2002.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “Kosta Manojlović” Zemun

78

78

79

79

79

78,6

III1

4.      

Ilin Teodora (2002.)

Klasa: Jovanović Irena, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

92

91

90

/

91

91

I3

5.      

Perović Dimitrije (2002.)

Klasa: Muratagić Ana, prof.

MŠ “ Vasa Pavić” Podgorica

86

85

84

85

85

85

II1

6.      

Petković Dora (2002.)

Klasa: Vujović Aleksandra, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

 

98

98

99

99

99

98,6

I1

7.      

Vukić Sofija (2003.)

Klasa: Vanja Jelić, prof.

MŠ Niš

97

/

98

98

98

97,75

I2

ČETVRTA KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                  

 

1.       

Sekulin Ružica (2004.)

Klasa: Mironović Melita,prof.

MŠ"Josif Marinković" Zrenjanin

82

82

82

83

82

82,2

II1

2. 

Ulićević Lucija (2004.)

Klasa: Vukazić Ana, prof.

MŠ “ Petar II Petrović Njegoš” Bar

73

76

73

75

76

74,6

III1

3. 

Glavaški Tara (2004.)

Klasa: Đorđević Tatjana, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Beograd

-

-

-

-

-

-

-

4. 

Marjanović Lara (2004.)

Klasa: Banković Ela, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

68

70

70

69

70

69,4

pohvala

5. 

Milović Jovana (2004.)

Klasa: Šubarić Veselinka, prof.

M.Š. “Dara Čokorilo” Nikšić

75

72

72

73

74

73,2

III2

 


KLAVIRSKI
  DUO-A kategorija 

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

negrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                           

1.                   

Jovan Jovanović( 2008), Pavle

Vukadinović (2007)


M.Š. "Stanislav Binički" Leskovac


Klasa: Svetlana Marković prof. 

Pavle Šokac prof.

93

94

95

95

95

94,4

I1

 

 

BEBI KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                                    

1.                  

Pejaković Emilija (2008.)

Klasa: Bjeletić Gordana,prof.

MŠ,,Dara Čokorilo" Nikšić

95

93

94

95

95

94,4

I9

2.                 

Glomazić Giorgia (2009.)

Klasa: Bjeletić Gordana,prof.

MŠ,,Dara Čokorilo" Nikšić

-

-

-

-

-

-

-

3.                 

Simić Rastko (2009.)

Klasa:Milošević- Bugarinović Ana , prof.

MŠ “ Stanislav Binički ”  Beograd

97

95

95

98

98

96,6

I5

4.                 

Stojaković Milica (2008.)

Klasa: Bajić Nevena, prof.

MŠ “ Filip Višnjić” Šid

96

94

97

95

-

95,5

I6

5.                 

Tadić Milica (2008.)

Klasa: Joković Milica, prof.

MŠ “Dara Čokorilo” Nikšić

-

-

-

-

-

-

-

6.                 

Zagorac David (2008.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović” Zemun

93

93

92

92

95

93

I13

7.                 

Bajić Jelena (2008.)

Klasa: Kraguljac Sanja,prof.

MŠ Novi Kneževac

94

93

94

95

96

94,4

I9

8.                 

Burić Miloš (2009.)

Klasa: Joković Milica, prof.

MŠ “ Dara Čokorilo” Nikšić

99

99

100

100

99

99,4

I1

9.                 

Čikić Andrija (2009.)

Klasa: Milošević Bugarinović Ana, prof.

MŠ “ Stanislav Binički” Beograd

99

99

98

99

99

98,8

I3

10.             

Dobrković Anastasija (2008.)

Klasa: Vukazić Ana, prof.

MŠ “ Petar II Petrović Njegoš “ Bar

90

90

90

91

90

90,2

I17

11.              

Igić Lara (2008.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “Kosta Manojlović “ Zemun

94

92

92

92

95

93

I13

12.             

Jančić Milana (2008.)

Klasa: Žmukić Maja, prof.

MŠ “ Teodor Toša Andrejević “ Ruma

94

91

92

93

96

93,2

I12

13.             

Kovjanić Jovana (2008.)

Klasa: Ćaćić Sara, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

98

98

98

97

98

97,8

I4

14.             

Lakić Elena (2008.)

Klasa: Popović Ivana, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

97

95

94

93

98

95,4

I7

15.             

Maslak Nemanja (2009.)

Klasa: Pantelić Katarina, prof.

MŠ “dr. Miloje Milojević” Kragujevac

94

96

93

94

96

94,6

I8

16.             

Mićić Petar (2008.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović “ Zemun

100

98

100

99

100

99,4

I1

17.             

Milić Ivona (2008.)

Klasa: Strugar Nikoleta, prof.

MŠ “ Petar II Petrović Njegoš” Bar

91

90

91

93

93

91,6

I15

18.             

Petrović Rade (2008.)

Klasa: Jelić Stevan, prof.

MŠ Niš

-

-

-

-

-

-

-

19.             

Pupovac  Vladana (2008.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

92

95

90

90

91

91,6

I15

20.             

Pribić Katarina ( 2008.)

Klasa: Vukobrat Maja, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

96

95

91

94

-

94

I11

PETA KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                                    

1.   

Uzunović Jovana (2003)
MŠ“ Petar Konjović“ Beograd
Klasa: Sara Mandić, prof.

69

69

69

69

69

69

pohvala

2.   

Uzunović Mihajlo (2003)
MŠ“Petar Konjović“ Beograd
Klasa: Sara Mandić, prof.

73

73

74

74

76

74

III1

3.   

Đorđević Andrej (2003)
MŠ"Kosta Manojlović" Zemun
Klasa: Siniša Radojčić, prof.

85

85

84

85

86

85

II1

4.   

Đorđević Jana (2003)
MŠ Niš
Klasa: Predrag Stojanović, prof.

94

95

93

95

95

94,4

I1

5.   

Kovačova Iveta ( 2003)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Ivana Šoškić, prof.

72

72

73

76

76

73,8

III2

6.   

Kostić Tijana (2003)
MŠ "Dr. Miloje Milojević" Kragujevac
Klasa: Marina Stojadinović, prof.

81

82

81

80

83

81,4

II2

7.   

Nemet Andrea (2003)
MŠ“Josip Slavenski“ Novi Sad
Klasa: Ela Banković, prof.

69

69

69

69

70

69,2

pohvala

8.   

Pantić Crnčević Danica (2003)
MŠ „Mokranjac“ Beograd
Klasa: Tijana Kandić Marić, prof.

70

70

70

70

73

70,6

III3


  

          DRUGA KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                                    

1.   

Srdić Silvija (2004.)

Klasa: Miodrag Emilija, prof.

MŠ “Teodor Toša Andrejević” Ruma

78

78

78

78

79

78,2

III1

2.  

Šamatić Irina (2006.)

Klasa: Sara Ćaćić, prof.

MŠ “Josip Slavenski” Novi Sad

89

88

86

86

88

87,4

II3

3.  

Škaro Aleksandra (2006.)

Klasa: Miodrag Emilija, prof.

MŠ “ Teodor Toša Andrejević” Ruma

87

82

81

81

-

82,75

II4

4.  

Tomas Ljiljana (2006.)

Klasa: Kraguljac Sanja, prof.

MŠ Novi Kneževac

94

94

95

94

-

94,25

I4

5.  

Živković Irina (2006.)

Klasa: Vukobrat Milica, prof.

"Josip Slavenski"Novi Sad

92

95

95

95

-

94,25

I4

6.  

Brkić Lara (2006.)

Klasa: Brkić Kasandra, prof.

MŠ “dr. Miloje Milojević” Kragujevac

96

95

95

95

96

95,4

I2

7.  

Cvejić Aleksa (2006.)

Klasa: Kuzmanović Isidora, prof.

MŠ “Josip Slavenski” Beograd

94

93

92

93

95

93,4

I6

8.  

Cvetičanin Rastko (2006.)

Klasa: Jelić Stevan, prof.

MŠ Niš

92

-

90

90

95

91,75

I9

9.  

Ćosić Teodora (2006.)

Klasa: Krstić Jasmina, prof.

MŠ “ Stevan Hristić" Bačka Palanka

91

92

91

91

95

92

I8

10.            

Kadić Milica (2006.)

Klasa: Stojšić Marijana, prof.

MŠ “ Stevan Hristić” Bačka Palanka

76

75

77

79

78

77

III2

11.            

Minić Tatjana(2006)

Klasa: Bermel Larisa, prof.

MŠ:"Stanislav Binički" Beograd

93

95

94

94

97

94,6

I3

12.            

Nikolić Petar (2006.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “Kosta Manojlović” Zemun

88

89

90

90

90

89,4

II1

13.            

Nistoran Nemanja (2006,)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

97

97

-

97

97

97

I1

14.            

Njegomir Andrea (2006.)

Klasa: Pribić Veljko, prof.

MŠ “ Vatroslav Lisinski” Beograd

88

89

-

90

90

89,25

II2

15.            

Rašević Emilija (2006.)

Klasa: Mišković Sanja, prof.

MŠ “Josif  Marinković” Zrenjanin

90

94

-

94

95

93,25

I7

 TREĆA  KATEGORIJA

Rb.

Prezime i ime kandidata

bodovi članova žirija

S

bodova

nagrada

 

1

2

3

4

5

                 

                                                    

1.   

Terzić Isidora (2005)
MŠ"Davorin Jenko" Beograd
Klasa: Tatjana Ćurčin, prof.

86

85

89

88

89

87,4

II3

2.   

Tomić Katarina (2005)
MŠ "Kosta Manojlović" Zemun
Klasa: Siniša Radojčić, prof.

75

74

75

74

75

74,6

III1

3.   

Trajković Maša (2005)
MŠ Niš
Klasa: Stevan Jelić, prof.

91

-

90

91

93

91,3

I4

4.   

Šerović Bojana (2005)
MŠ "Stevan Mokranjac" Kraljevo
Klasa: Vanja Zdravković Srnić, prof.

96

96

96

98

97

96,6

I2

5.   

Bajić Matea (2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Maja Vukobrat, prof.

76

84

83

83

83

81,8

II7

6.   

Bugarčić Jovana (2005)
MŠ "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Klasa: Marijana Stojšić, prof.

73

72

73

73

72

72,6

III3

7.   

Vasić Savkov Ženja ( 2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa : Maja  Vukobrat, prof.

-

-

-

-

-

-

-

8.   

Vesnić Vedad (2005)

Umjetnička škola za muziku i balet "Vasa Popović" Podgorica
Klasa: Ida Muratagić, prof.

89

89

88

90

90

89,2

II1

9.   

Vojinović Ivan (2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Ivana Popović, prof.

85

84

85

84

86

84,8

II5

10.  

Gubica Aleksandar (2005)
MŠ "Petar Konjović" Sombor
Klasa: Marija Obrenović, prof.

92

92

95

93

94

93,2

I3

11.   

Karalić Katarina (2005)
MŠ "Teodor Toša Andrejević" Ruma
Klasa: Emilija Miodrag, prof.

-

-

-

-

-

-

-

12.  

Kostić Matija (2005)
MŠ "Josif Marinković" Zrenjanin
Klasa: Nemanja Pavlović, prof.

88

89

89

90

85

88,2

II2

13.  

Krivokuća Emilija (2005)
MŠ "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Klasa: Marijana Stojšić, prof.

74

73

74

73

70

72,8

III2

14.  

Kurtović  Merjem (2005.)

OMŠ Ilidža, Sarajevo, BiH
Klasa: Larisa Begić, prof.

97

98

97

96

96

96,8

I1

15.  

Milović  Maja (2005)
MŠ Subotica
Klasa: mr.Mirna Mirkov Stess, prof.

83

85

84

83

86

84,2

II6

16.  

Ostojić Filipa (2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Senka Popov-Todorović, prof.

82

86

84

85

90

85,4

II4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLAVIRSKI  DUO

SUBOTA, 13.MAJ

 

12,15

A kategorija:

1.Jovan Jovanović( 2008), Pavle Vukadinović (2007)
M.Š. "Stanislav Binički" Leskovac
Klasa: Svetlana Marković prof.  Pavle Šokac prof.
Johann Strauss: Valcer " Na lepom plavom Dunavu"
A. Dvorak: Tema iz Simfonije br. 9  e-moll " From the New World" ( arrang. Milan Mihajlović)

B kategorija:

2. Matea Bajić (2005),
Ženja Vasić - Savkov ( 2005)
M.Š. "Josip Slavenski " Novi Sad
Klasa: Maja Vukobrat prof.
F. Schubert: Muzički momenat
E. Grieg:" Asina smrt" iz zbirke "Peer Gynt"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEBI  KATEGORIJA

SUBOTA, 13.MAJ

 

 

music%20notes%20heart%20wallpaper

 

9,45-10,40

 

1.Pejaković Emilija (2008.)

Klasa: Bjeletić Gordana,prof.

YU MŠ"Dara Čokorilo" Nikšić

G:F:Handel: Sarabanda

W.Gillock: Valse triste, Fiesta

 

2.Glomazić Giorgia (2009.)

Klasa: Bjeletić Gordana,prof.

YU MŠ"Dara Čokorilo" Nikšić

A.Corelli: Sarabanda d-moll

W.Gillock: Seascape

Fh.Masson: Mali prelid

Bastien: Matador                            

 

3.Simić Rastko (2009.)

Klasa:Milošević- Bugarinović Ana , prof.

MŠ “ Stanislav Binički ”  Beograd

J.S.Bach: Menuet G-dur

Fr.Burgmuller: Arabeska a-moll

Ribicki: Preludijum a-moll

 

4. Stojaković Milica (2008.)

Klasa: Bajić Nevena, prof.

MŠ “ Filip Višnjić” Šid

G.F.Handel: Sarabanda d-moll

D.Shostakovich: Igra

B.Krstić: Usamljeni leptir

 

 

5. Tadić Milica (2008.)

Klasa: Joković Milica, prof.

MŠ “Dara Čokorilo” Nikšić

J.S.Bach: Menuet g-moll

D.Kabalevsky: Lake varijacije F-dur

R.Schumann: Divlji jahač

 

6. Zagorac David (2008.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović” Zemun

J.S.Bach: Menuet d-moll

P.I.Tschaikovsky: Vojnička koračnica

A.Gedike: Etida G-dur

L.van Beethoven: Sonatina G-dur, I stav

 

7. Bajić Jelena (2008.)

Klasa: Kraguljac Sanja, prof.

MŠ Novi Kneževac

L.Mozart: Menuet F-dur

B.Krstić: Usamljeni leptir

B.Krstić: Mačka na klaviru

 

8. Burić Miloš (2009.)

Klasa: Joković Milica, prof.

MŠ “ Dara Čokorilo” Nikšić

J.S.Bach: Poloneza g-moll

J.Vanhal: Rondo A-dur

Fr.Burgmuller: Etida g-moll

 

9. Čikić Andrija (2009.)

Klasa: Milošević Bugarinović Ana, prof.

MŠ “ Stanislav Binički” Beograd

S.Joplin: Zabavljač

I.Berkovič: Varijacije na temu Paganinija a-moll

B.Krstić: Varijacije na temu “ Divan dan “

 

10. Dobrković Anastasija (2008.)

Klasa: Vukazić Ana, prof.

MŠ “ Petar II Petrović Njegoš “ Bar

J.S.Bach: Menuet d-moll

L.van Beethoven: Sonatina G-dur

J.M.William: Zekini nestašluci i bekstvo

 

11,oo-11,45

 

11. Igić Lara (2008.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “Kosta Manojlović “ Zemun

D.Cimarosa: Sonata d-moll

D.Kabalevsky: Bajka

A.Grečaninov: Valcer

 

12. Jančić Milana (2008.)

Klasa: Žmukić Maja, prof.

MŠ “ Teodor Toša Andrejević “ Ruma

Bulard: Disko barok

W.Gillock: U starom Beču

W.Gillock: Žongler

L.van Beethoven: Sonatina F-dur I stav

 

13. Kovjanić Jovana (2008.)

Klasa: Ćaćić Sara, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

J.S.Bach: Menuet d-moll

W.Gillock: Tužni valcer

K.Pul: Utvare

 

14. Lakić Elena (2008.)

Klasa: Popović Ivana, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

J.S.Bach: Bure

W.Gillock: Francuska lutka

Aron: Indijanska ratna igra

15. Maslak Nemanja (2009.)

Klasa: Pantelić Katarina, prof.

MŠ “dr. Miloje Milojević” Kragujevac

A.Divernoa: Etida a-moll

Fr.Burgmuller: Etida Pastorala

R.Schumann: Divlji jahač

 

16. Mićić Petar (2008.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović “ Zemun

W.Gillock: Zimska scena

D.Kabalevsky: Noveleta

D.Kabalevsky: Etida

 

 

17. Milić Ivona (2008.)

Klasa: Strugar Nikoleta, prof.

MŠ “ Petar II Petrović Njegoš” Bar

J.S.Bach: Menuet d-moll

L van Beethoven: Sonatina G-dur, I stav

W.Gillock: Flamenko

 

18. Petrović Rade (2008.)

Klasa: Jelić Stevan, prof.

MŠ Niš

L van Beethoven: Igra C-dur

J.Thompson: Gitara C-dur

J.Thompson: Švedska igra C-dur

F.Bajer: Allegretto C-dur

 

19. Pupovac  Vladana (2008.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

S.Joplin: Zabavljač

Gurlit: Etida

A.   Rowley: Mali Kinez

B.    J.Thompson: Fantazija

L.Petrović: Ćuk sedi

20. Pribić Katarina ( 2008.)

Klasa: Vukobrat Maja, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

G.F.Handel: Chaccona

W.Gillock: Petite etude

K.Miletkov: U  pećini

 

 

 

PRVA  KATEGORIJA

PETAK, 12.MAJ

 

9,00-9,40                    

 

1.Terzin Angelina (2007.)

Klasa: Kraguljac Sanja, prof.

MŠ Novi Kneževac

J.S.Bach: Marš

J.Haydn: Šaljivost

W.Gillock: Skica jeseni

 

2. Toković Maša (2007.)

Klasa: Milošević Bugarinović Ana, prof.

MŠ “ Stanislav Binički “ Beograd

J.S.Bach: Marš  D-dur

F.Kuhlau: Sonatina  op.20 C-dur, I stav

L.van Beethoven: Za Elizu

 

 

 

3. Tolmačev Iskra (2007.)

Klasa: Popov Todorović Senka, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

J.S.Bach: Bure

L.Mozart:

W.Gillock: Francuska lutka

 

4.Čolović Srna (2007.)

Klasa: Srđan Đorđević, prof.

MŠ:"Vladimir Đorđević"Aleksinac

Clementi: Sonatina op.36 br.3

F.Chopin:Valcer a-moll,op posth.

 

5. Aleksić Marija (2007.)

Klasa: Stankov Vesna, prof.

MŠ Vrbas

J.S.Bach: Menuet d-moll

F.Dusek: Sonata G-dur, I stav

 

6. Bakoč Mia (2007.)

Klasa: Panić Branka, prof.

MŠ “ Marko Tajčević “ Lazarevac

D.Kabalevsky: Tokata op.60 br.4

C.Czerny: Etida op.849 g-moll

A.Diabeli: Sonatina F-dur br.1

 

7. Balint Ana (2007.)

Klasa: Agneš Madaras, prof.

MŠ “ Stevan Mokranjac” Senta

J.Ph.Rameau: Menuet

J.N.Hummel: Tyrolinne variee

Gladkovski: Malena igra

 

 

8. Bikar Amfilohija (2007.)

Klasa: Trošt Tot Lucija, prof.

MŠ “ Petar Konjović “ Bečej

J.S.Bach: Menuet d-moll

J.B.Divernoa: Etida op.176 br.18 a-moll

M.Clementi: Sonatina op.36 br.2 G-dur, I stav

W.Gillock: Skica jeseni

 

9. Despotović Selena (2007.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

M.Glinka: Hor iz opere Ivan Susanjin

S.Joplin: Zabavljač

L.Petrović: Preludijum u stilu Baha

L.Petrović: Kukavica

 

10,00-10,40

 

10. Dmitrović Sofia (2007.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

J.Bastien: Karavan kamila

D.Agay: U cirkusu

M.Glinka: Hor

C.Gurlit: Etida

L.Petrović: Preludijum

A.Rowley: Mali Kinez

 

11. Džunić Ivana (2007.)

Klasa: Vukobrat Maja, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

G.F.Handel: Aria

I.Berkovič: 24. Kapris

W.Gillock: Planinska balada

 

12. Đoković Konstantin (2007.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović “ Zemun

J.S.Bach: Preludijum C-dur

F.Kuhlau: Sonatina op.20 br.1 C-dur, I stav

P.I.Tschaikovsky: Slatko sanjarenje

F.Burgmuller: Etida op.105 br.1 C-dur

 

13. Ferenci Žofi (2007.)

Klasa: Trošt Tot Lucija, prof.

MŠ “ Petar Konjović “ Bečej

G.F.Handel: Menuet g-moll

C.Czerny: Etida op.849 br.26 g-moll

M.Clementi: Sonatina op.36 br.3 C-dur, I stav

 

14. Garamheđi Lena (2007.)

Klasa: Stojšić Marijana, prof.

MŠ “ Stevan Hristić” Bačka Palanka

J.S.Bach: Poloneza g-moll

M.Clementi: Sonatina op.36 br.2 G-dur, I stav

Ostern: Mazurka

M.Tajčević: Međumurske pesme br.5

 

15. Gilić Petra (2007.)

Klasa: Muratagić  Ida, prof.

MŠ “ Vasa Pavić “ Podgorica

J.S.Bach: Menuet g-moll

K.Rajneke: Sonatina B-dur I,II,III stav

D.Shostakovich: Vergl

 

16. Gospić Isidora (2007.)

Klasa: Ferizović Sara, prof.

MŠ “ Petar Konjović “ Sombor

A.Diabeli: Sonatina F-dur Istav

F.Burgmuller: op.100 br.11,18,19

 

17. Jović Sara (2007.)

Klasa: Glončak Karapandžić Tara, prof.

MŠ Subotica

P.Rameau: Žiga i rondo e-moll

A.Pieczonka: Tarantela

 

11,00-11,30

 

18. Malešević Maša (2007.)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

Gurlit: Etida A-dur

J.Bastien: Karavan kamila

A.Rowley: Mali Kinez

L van Beethoven: Sonatina G-dur, I stav

Weber: Pesma sirene

 

19. Milenković Boris (2007.)

Klasa: Stojanović Predrag, prof.

MŠ Niš

Divernoa: Etida op.176  C-dur

H.Lemoan: Etida op.37 C-dur

A.Grečaninov: Starinska romansa

 

20. Pakledinac David (2007.)

Klasa: Ćaćić Milka, prof.

MŠ “Josip Slavenski “ Novi Sad

J.S.Bach: Menuet g-moll

A.Divernoa: Etida op.176 C-dur

W.Gillock: Morski talasi

R.Schumann: Arabeska

 

21. Pejović Lazar (2007.)

Klasa: Janković Goran, prof.

MŠ “ Vasa Pavić” Podgorica

J.S.Bach: Menuet d-moll

A.Stojanov: Varijacije na temu  Dobri Hristova

M.S.Holst: Pirati

 

22. Preković Minja (2007.)

Klasa: Marković Jelena, prof.

MŠ “ Petar Ilić” Aranđelovac

F.Kuhlau: Sonatina op.20 br.1 C-dur, I stav

P.Ozgijan: Igra

A.Divernoa: Bolero a-moll

 

23. Ranitović Vladana (2007.)

Klasa: Bjeletić Gordana, prof.

MŠ “ Dara Čokorilo “ Nikšić

Loeschorn: Etida d-moll

D.Zipoli: Sarabanda

A.Šurovski: Varijacije a-moll

F.Burgmuller: Morning bell

 

DRUGA KATEGORIJA

NEDELJA, 14.MAJ

 

 

 

10,00-10,30 

1.                 Srdić Silvija (2004.)

Klasa: Miodrag Emilija, prof.

MŠ “Teodor Toša Andrejević” Ruma

J.S.Bach: Francuska svita br.2 c-moll- Menuet

L.van Beethoven: Sonatina G-dur, I stav

P.I.Tchaikovsky: Stara francuska pesma op.39, br. 16

R.Schumann: Divlji jahač op.68, br.8

V.Tošić: Mala svita, Igra br.1

 

2. Šamatić Irina (2006.)

Klasa: Sara Ćaćić, prof.

MŠ “Josip Slavenski” Novi Sad

V.Mokranjac: Preludijum

J.S.Bach: Mali preludijum c-moll

Fr.Kuhlau: Sonatina op.88 br.3, I stav

E.Kraus: Romansa

 

3. Škaro Aleksandra (2006.)

Klasa: Miodrag Emilija, prof.

MŠ “ Teodor Toša Andrejević” Ruma

J.S.Bach: Mali preludijum g-moll

W.A.Mozart: Sonata KV 545 C-dur, I stav

H.Bertini: Etida op.29 fis-moll

D.Stular: Igra zečića

 

4. Tomas Ljiljana (2006.)

Klasa: Kraguljac Sanja, prof.

MŠ Novi Kneževac

Ž.Arman: Fugeta

A.Gedike: Sonatina C- dur

E.Kraus: Etida g-moll

B.Krstić: Bela rada

 

5. Živković Irina (2006.)

Klasa: Vukobrat Milica, prof.

"Josip Slavenski"Novi Sad

F.Burgmuller: Etida G-dur

F.Kuhlau: Sonatina op.55 br.1 C-dur, I stav

Lotka- Kalinski: Perlipaja iz Dalmacije, Kud si hodil, gde si bil

 

11,00-11,30

 

6. Brkić Lara (2006.)

Klasa: Brkić Kasandra, prof.

MŠ “dr. Miloje Milojević” Kragujevac

J.Haydn: Sonatina G-dur, I stav

V.Mokranjac: Prva igra

C.Czerny: Etida op.849 br.16, C-dur

7. Cvejić Aleksa (2006.)

Klasa: Kuzmanović Isidora, prof.

MŠ “Josip Slavenski” Beograd

M.Clementi: Sonatina op.36 br.4, F-dur

F.Burgmuller: Arabeska

F.Burgmuller: Nemir

J.Slavenski: Narodna igra

 

8. Cvetičanin Rastko (2006.)

Klasa: Jelić Stevan, prof.

MŠ Niš

M.Clementi: Sonatina C-dur

F.E.Bach: Mala fantazija d-moll

C.Czerny: Etide C-dur i G-dur

J.Slavenski: Narodna igra C-dur

 

9. Ćosić Teodora (2006.)

Klasa: Krstić Jasmina, prof.

MŠ “ Stevan Hristić" Bačka Palanka

J.S.Bach: Menuet d-moll

A.Benda: Sonatina a-moll, I stav

M.Zamurović: Minijatura d-moll

Gurlit: Sanjarenje

 

10. Kadić Milica (2006.)

Klasa: Stojšić Marijana, prof.

MŠ “ Stevan Hristić” Bačka Palanka

J.S.Bach: Menuet g-moll

Fr.Kuhlau: Sonatina op.55 br.3 C-dur, I stav

W.Gillock: Žongler

S.Rajičić: Mala svita, I,III,VI stav

 

12,00-12,40

 

11.Minić Tatjana(2006)

Klasa: Bermel Larisa, prof.

MŠ:"Stanislav Binički" Beograd

Clementi: Sonatina C-dur op.36 br.3 I stav

F. Mendelson: Venecijanski gondolijer op.30 br,6

C.Cerny: Etida g-moll op.849 br.26

S. Rajičić: Mala svita, I,V stav

 

12. Nikolić Petar (2006.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “Kosta Manojlović” Zemun

M.Clementi: Sonatina op.36 br.3 C-dur, I stav

V.Mokranjac: Preludijum  g-moll

F.Burgmuller: Vile

F.Burgmuller: Etida Es-dur

 

13. Nistoran Nemanja (2006,)

Klasa: Sekulić Olivera, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

V.Mokranjac: Preludijum

I.Berkovič: Varijacije na temu Paganinija

Šmit: Miki Maus

A.Hačaturian: Andantino

J.S.Bach: Mali preludijum c-moll

 

14. Njegomir Andrea (2006.)

Klasa: Pribić Veljko, prof.

MŠ “ Vatroslav Lisinski” Beograd

J.S.Bach: Menuet g-moll

L.Dusek: Sonatina  G-dur

C.Czerny: Etida A-dur

W.Gillock: Zimska scena

Kozina: Divertimento

 

15. Rašević Emilija (2006.)

Klasa: Mišković Sanja, prof.

MŠ “Josif  Marinković” Zrenjanin

D.Zipoli: Menuet  d-moll

I.Lhotka-Kalinski: Sonatina C-dur, I i II stav

D.Kabalevsky: Varijacije na rusku popularnu  pesmu A-dur

 

 

 

 

music%20notes%20heart%20clipart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TREĆA KATEGORIJA

NEDELJA, 14. MAJ

 

16,00-16,40

1.Terzić Isidora (2005)
MŠ"Davorin Jenko" Beograd
Klasa: Tatjana Ćurčin, prof.
J.S.Bach: Mali preludium g-moll
M.Clementi: Sonatina op.36 br.3 C-dur I stav
S.Rajičić: Mala svita za klavir IV stav

2. Tomić Katarina (2005)
MŠ "Kosta Manojlović" Zemun
Klasa: Siniša Radojčić, prof.
J.S.Bach: Preludium c-moll
M.Clementi: Sonatina op.36 br.6 D-dur I stav
V.Mokranjac: Preludium g-moll
E.Grieg: Potočić

3.Trajković Maša (2005)
MŠ Niš
Klasa: Stevan Jelić, prof.
J.S.Bach: Mali preludium d-moll
J.Haydn: Sonata HOB XVI/10 C-dur I stav
P.I Tchaivkovsky: Slatko sanjarenje
M.Tajčević: Tri minijature

4. Šerović Bojana (2005)
MŠ "Stevan Mokranjac" Kraljevo
Klasa: Vanja Zdravković Srnić, prof.
J Haydn: Sonata HOB XVI/33 br.34 I stav
M.Milojević: Igra br.3
E.Grieg: Proleće


5.Bajić Matea (2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Maja Vukobrat, prof.
F.Burgmiller: Etida
S.Majkapar: Varijacije na rusku temu
D.Krdžić: Balkanska igra

 

17,00-17,40

6.Bugarčić Jovana (2005)
MŠ "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Klasa: Marijana Stojšić, prof.
J.S.Bach: Mali preludium C-dur
M.Clementi: Sonatina F-dur I stav
M.Reger "Ne suviše drsko"
S.Rajičić: Mala klavirska svita

7. Vasić Savkov Ženja ( 2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa : Maja  Vukobrat, prof.
G.F.Handel: Allemanda
D.Kabalevski: Varijacije na slovačku narodnu pesmu
V.Mokranjac: Preludium

8.Vesnić Vedad (2005) Umjetnička škola za muziku i balet "Vasa Popović" Podgorica
Klasa: Ida Muratagić, prof.
J.S.Bach: Dvoglasna invencija c-moll br. 2
J.Haydn: Sonata HOB.XVI/5 A-dur I stav
M.Tajčević: Srpska igra br.2

 

 

 

9.Vojinović Ivan (2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Ivana Popović, prof.
F.Kuhlau: Sonatina op.20 br. 1,  I stav
B.Krstić: Etida "Veverica"
D.Krdžić: Balkanska igra

10. Gubica Aleksandar (2005)
MŠ "Petar Konjović" Sombor
Klasa: Marija Obrenović, prof.
J.S.Bach: Dvoglasna invencija h-moll
J.Haydn: Sonata HOB XVI/33 D-dur I stav
M.Tajčević: Igra br.4

 

18,10-19,00

11. Karalić Katarina (2005)
MŠ "Teodor Toša Andrejević" Ruma
Klasa: Emilija Miodrag, prof.
J.S.Bach: Mali preludium c-moll
W.A.Mozart: Sonatina C-dur, I stav
P.I.Tchaikovsky: Ševa
V.Mokranjac: Igra br.3
H.Bertini: Etida e-moll op.29 br.16

12. Kostić Matija (2005)
MŠ "Josif Marinković" Zrenjanin
Klasa: Nemanja Pavlović, prof.
W.F.Bach: Allegro A-dur "Fruhling"
M.Clementi: Sonatina op.36 br.3 C-dur, I stav
D.Despić: Vinjeta op.43 br.8 "Duo pastorale"
F.Burgmiller: Etida op.100 br.5 F-dur

13. Krivokuća Emilija (2005)
MŠ "Stevan Hristić" Bačka Palanka
Klasa: Marijana Stojšić, prof.
H.Berens: Etida op.61 F-dur
V.F.Bach:Allegro
A.Diabelli: Sonatina F-dur, I stav
V.Rebikov: Melanholični valcer
D.Stular: Kukavica

 

14.Kurtović  Merjem (2005.)

OMŠ Ilidža, Sarajevo, BiH
Klasa: Larisa Begić, prof.

J.S.Bach: Dvoglasna invencija br.8, F-dur

F.Kuhlau: Sonatina A-dur, op.60 br. 2

M.Prebanda: Improvizacija (Bosna)

Pjesma (Dalmacija)


15. Milović  Maja (2005)
MŠ Subotica
Klasa: mr.Mirna Mirkov Stess, prof.
A.Diabelli: Sonatina op.151 br. 1
F.Chopin: Mazurka op.7 br.1
D.Petković: Galop etida
K.Miletkov: Balerina i olovni vojnik

16. Ostojić Filipa (2005)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Senka Popov-Todorović, prof.
J.S.Bach: Mali preludij F-dur
A.Diabelli : Sonatina C-dur, I stav
V.Rebikov: Melanholični valcer
D.Krdžić: Balkanska igra

 

 

 

 

 

 

ČETVRTA KATEGORIJA

PETAK, 12.MAJ

 

 

 

16,00-17,00

 

1.Sekulin Ružica (2004.)

Klasa: Mironović Melita,prof.

MŠ"Josif Marinković" Zrenjanin

Karl Černi:Etida Op.740 No.40

J:S:Bach: Dvoglasna invencija br. 6

J. Ščurovski: Varijacije d-moll

K. Babić: Prepletummobile

 

2.Ulićević Lucija (2004.)

Klasa: Vukazić Ana, prof.

MŠ “ Petar II Petrović Njegoš” Bar

J.Haydn: Sonata e-moll Hob.XVI/34, I stav

D.Krdžić: Magdalenin plač

A.Khachaturian: Tokata

 

3. Glavaški Tara (2004.)

Klasa: Đorđević Tatjana, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Beograd

J.S.Bach: Troglasna invencija g-moll

L.van Beethoven: Sonata op. 49 br.1 g-moll, I stav

J.Bandur: Tužna reka

 

4. Marjanović Lara (2004.)

Klasa: Banković Ela, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

A.Loeschorn: Etida op.66 br.8, a-moll

G.F.Handel: Svita g-moll br.16, Allemande

D.Cimarosa: Sonata A-dur

P.Đorđević: Mala Kosovka

 

5. Milović Jovana (2004.)

Klasa: Šubarić Veselinka, prof.

M.Š. “Dara Čokorilo” Nikšić

J.S.Bach: Dvoglasna invencija g-moll

J.Haydn: Sonata op.49 cis-moll, I stav

P.I.Tschaikovsky: Natha-Valse op.51

M.Božović: Prolećna pesma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PETA KATEGORIJA

SUBOTA, 13. MAJ

 

15,30-16,15


1. Uzunović Jovana (2003)
MŠ“ Petar Konjović“ Beograd
Klasa: Sara Mandić, prof.
F.Mendelson: Etida es-moll
J.S.Bach: Dvoglasna invencija f-moll br.8
W.A.Mozart: Sonata KV 311 D-dur, I stav
F.Chopin: Nocturno cis-moll op. posth.
B.Trudić: „Priča“

2.Uzunović Mihajlo (2003)
MŠ“Petar Konjović“ Beograd
Klasa: Sara Mandić, prof.
V.Mokranjac: Etida b-moll
J.S.Bach: Dvoglasna invencija br.10, G-dur
J.Hajdn: Sonata D-dur Hob: XVI/37, I stav

 

3.Vukić Sofija (2003)
MŠ Niš
Klasa: Vanja Jelić, prof.
J.S.Bach: Troglasna invencija br 6, E-dur
J.Hajdn: Sonata D-dur, I stav
M.Moszkowsky: Etida G-dur op. 18
F.Chopin: Nokturno f-moll op.55 br.1
M.Milojević: Srpska igra d-moll br.3

 

 

 

16,30-17,15

4.Đorđević Andrej (2003)
MŠ"Kosta Manojlović" Zemun
Klasa: Siniša Radojčić, prof.
J.S.Bach:Dvoglasna invencija br.15, h-moll
J.Hajdn: Sonata hobXIV/32 h-moll, I stav
C.Czerny: Etida op. 299 br. 37 As-dur
M.Tajčević: Srpska igra br.1
K.Krombholc: Tocata diatonica

5. Đorđević Jana (2003)
MŠ Niš
Klasa: Predrag Stojanović, prof.
J.S.Bach: Dvoglasna invencija  br.13, a-moll
W.A.Mozart: Sonata KV 333 B-dur, I stav
C.Czerny: Etida op. 740 br.3 D-dur
M.Milojević: Srpska nacionalna igra br. 3

6.Kovačova Iveta ( 2003)
MŠ "Josip Slavenski" Novi Sad
Klasa: Ivana Šoškić, prof.
J.S. Bach: Dvoglasna invencija br.4, d-moll
W.A.Mozart: Sonata G-dur KV 283, I stav
M.Moszkowski: Etida g-moll op. 97 br.10
A.Kabiljo: "Jedem mango, slušam stari tango"
S.Rachmaninoff: Polichinelle op. 3 br.4

 

 

17,30-18,15

7.Kostić Tijana (2003)
MŠ "Dr. Miloje Milojević" Kragujevac
Klasa: Marina Stojadinović, prof.
J.S.Bach: Dvoglasna invencija br.13, a-moll
I.Berkovič: Varijacijena rusku temu a-moll
D.Kostić:" Budilnik"
D.Kabalevski: Tokatina

 8.Nemet Andrea (2003)
MŠ“Josip Slavenski“ Novi Sad
Klasa: Ela Banković, prof.
G.F.Handel: Sarabanda iz Svite d-moll
L.van Beethoven: Sonata  cis moll op. 27 br. 1, I stav
I.Bajić:Sanje
M.Schmitz: Jazz Parnass Blues Fantasy C-dur, br.45

9.Pantić Crnčević Danica (2003)
MŠ „Mokranjac“ Beograd
Klasa: Tijana Kandić Marić, prof.
J.S.Bach: Dvoglasna invencija g-moll
J. Hajdn: Sonata e-moll, I stav
L.Šite: Etida d-moll
M.Milojević: Minijature op.2 br. 1,“ Preludium“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠESTA  KATEGORIJA

PETAK, 12.MAJ

 

12,00                      

 

1.     Tepavčević Marko (2002.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “ Kosta Manojlović “ Zemun

J.S.Bach: Dvoglasna invencija e-moll

J.Haydn: Sonata c-moll Hob.XIV/20, I stav

J.Bandur: Tužna reka

D.Scarlatti: Sonata d-moll

C.Czerny: Etida op. 299 c-moll

 

2. Tumbas Anamaria (2002.)

Klasa: Mate Kristina, prof.

MŠ Subotica

Loeschorn: Etida op.66 br.10, G-dur

Mysliveček: Sonata D-dur, I stav

D.Petković: Mala polka

 

12,30

 

3. Čekanović Dunja (2002.)

Klasa: Radojčić Siniša, prof.

MŠ “Kosta Manojlović” Zemun

M.Clementi: Sonata op.26 br.2 fis-moll, I stav

J.Bandur: Tužna reka

F.Schubert: Impromptu op.90 br.2, Es-dur

 

 

4. Ilin Teodora (2002.)

Klasa: Jovanović Irena, prof.

MŠ “ Josip Slavenski” Novi Sad

J.S.Bach: Troglasna invencija g-moll

J.Haydn: Sonata h-moll, Hob. XVI/32 I stav

E.Grieg:  Na karnevalu  op.19 br.3

D.Despić: La valse

 

13,00

 

5. Perović Dimitrije (2002.)

Klasa: Muratagić Ana, prof.

MŠ “ Vasa Pavić” Podgorica

J.S.Bach: Troglasna invencija h-moll

C.Czerny: Etida op.740 br.17, a-moll

W.Mozart: Sonata KV 309 br.7 C-dur, I stav

B.Kunc: Mala vojska

 

6. Petković Dora (2002.)

Klasa: Vujović Aleksandra, prof.

MŠ “ Josip Slavenski “ Novi Sad

J.S.Bach: Troglasna invencija e-moll

W.A.Mozart: Sonata KV330 C-dur, I stav

M.Glinka: Varijacije e-moll

V.Milanković: Iščekivanje

 

 

 

 

 

 

RASPORED TONSKIH PROBA:

 

I KATEGORIJA

Petak,12. maj

 

8,00-9,00

 

Terzin Angelina

Toković Maša

Čolović Srna

Aleksić Marija

Bakoč Mia

Balint Ana

Bikar Amfilohija

 

9,40-10,00

 

Đoković Konstantin

Ferenci Žofi

Garamheđi Lena

Gilić Petra

Gospić Isidora

Jović Sara

 

10,40-11,00

 

Milenković Boris

Pejović Lazar

Preković Minja

Ranitović Vladana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI KATEGORIJA

Petak, 12. maj

 

11,30-12,00

 

Tepavčević Marko

Tumbas Anamarija

Čekanović Dunja

Perović Dimitrije

 

IV KATEGORIJA

Petak, 12. maj

 

15,00-16,00

 

Sekulin Ružica

Ulićević Lucija

Glavaški Tara

Milović Jovana

 

 

 

music%20notes%20heart%20wallpaper

 

BEBI  KATEGORIJA

Subota, 13. maj

 

8,00-9,45

 

Pejaković Emilija

Glomazić Giorgia

Simić Rastko

Stojaković Milica

Tadić Milica

Zagorac David

Bajić Jelena

Burić Miloš

Čikić Andrija

Dobrković Anastasija

 

10,40-11,00

 

Igić Lara

Jančić Milana

Maslak Nemanja

Mićić Petar

Milić Ivona

Petrović Rade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLAVIRSKI DUO

Subota, 13. maj

 

12-12,15

 

Jovanović Jovan

Vuksanović Pavle

 

 

 

V KATEGORIJA

Subota, 13. maj

 

14,30-15,30

 

Uzunović Jovana

Uzunović Mihajlo

Vukić Sofija

 

16,15-16,30

 

Đorđević Andrej

Đorđević Jana

 

17,15-17,30

 

Kostić Tijana

Nemet Andrea

Pantić-Crnčević Danica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II KATEGORIJA

Nedelja, 14. maj

 

9,oo-10,00

 

Srdić Silvija

Škaro Aleksandra

Tomas Ljiljana

 

10,30-11,00

 

Brkić Lara

Cvejić Aleksa

Cvetičanin Rastko

Ćosić Teodora

Kadić Milica

 

11,30-12,oo

 

Minić Tatjana

Nikolić Petar

Njegomir Andrea

Rašević Emilija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III KATEGORIJA

Nedelja, 14. maj

 

15,00-16,00

 

Terzić Isidora

Tomić Katarina

Trajković Maša

Šerović Bojana

 

16,40-17,00

 

Bugarčić Jovana

Vesnić Vedad

Gubica Aleksandar

 

17,40-18,10

 

Karalić Katarina

Kostić Matija

Krivokuća Emilija

Kurtović Merjem

 

Milović Maja

 

X Međunarodno pijanističko takmičenje"Slavenski", 12.-14. maj 2017.

O TAKMIČENJU

Član 1.

Pravo učešća na takmičenju imaju redovni i vanredni učenici muzičkih škola.

Član 2.

Organizator takmičenja je Muzička škola "Josip Slavenski", Novi Sad.

Član 3.

Takmičenje će se održati od 12. – 14. maja 2017. u sali Muzičke škole "Josip Slavenski", Novi Sad, Radnička br. 19a

Član 4.

Takmičenje je javno, program se izvodi napamet.

Klavirski duo u svim kategorijama može izvoditi program iz nota.

DISIPLINE: KLAVIR I KLAVIRSKI DUO

Član 5.

Klavir:  kategorije

  • Bebi (kandidati rođeni 2008. i mlađi)
  • Prva  (kandidati rođeni 2007. i mlađi)
  • Druga (kandidati rođeni 2006. i mlađi)
  • Treća (kandidati rođeni 2005. i mlađi)
  • Četvrta (kandidati rođeni 2004. i mlađi)
  • Peta (kandidati rođeni 2003. i mlađi)
  • Šesta (kandidati rođeni 2002. i mlađi)

Član 6.

Klavirski duo: kategorije

  •  A (kandidati rođeni 2006. i mlađi)
  • B (kandidati rođeni 2004. i mlađi)
  • C (kandidati rođeni 2002. i mlađi)

OBAVEZAN PROGRAM I MINUTAŽA

Član 7.

Klavir:

Takmičari u "Bebi" kategoriji izvode program po slobodnom izboru u trajanju do 4 minuta.

Takmičari u prvoj kategoriji izvode program po slobodnom izboru u trajanju do 5 minuta.

Takmičari u kategorijama od druge do šeste izvode prvi stav sonatine ili sonate, varijacije, fantaziju, delo domaćeg autora  i program po slobodnom izboru u ukupnom trajanju:

  • Druga kategorija : do 6 minuta
  • Treća kategorija : do 7minuta
  • Četvrta kategorija : do 10 minuta
  • Peta kategorija : do 14 minuta
  • Šesta kategorija : do 14 minuta

Pod nazivom "Domaći autor", smatraju se kompozitori koji žive i rade ili su živeli i radili na našem prostoru.

Klavirski duo:

Takičari u svim kategorijama izvode dve kompozicije po slobodnom izboru u ukupnom trajanju:

  • A kategorija: do 6 minuta
  • B kategorija: do 8 minuta
  • C kategorija: do 10 minuta

Žiri može prekinuti izvođača u slučaju da program prelazi pravilnikom utvrđenu minutažu.

NAČIN PRIJAVLJIVANJA

Član 8.

Prijave za učešće  na takmičenju se podnose na adresu škole.

Član 9.

Dotacija za učešće na takmičenju iznosi 3000,oo dinara (za soliste i klavirski duo).

Uplatu izvršiti na žiro-račun broj: 840-335666-87, broj modela 97, poziv na broj: 6210003 (svrha uplate: dotacija za pijanističko takmičenje "Slavenski")

Član 10.

Uz prijavu za učešće kandidati dostavljaju fotokopiju izvoda iz matične knjige rođenih i dokaz o uplaćenoj dotaciji.

Član 11.

Rok za podnošenje prijava je 15. april 2017.

Član 12.

Učesnici takmičenja sami snose troškove puta i boravka u Novom Sadu.

Član 13.

U slučaju otkazivanja učešća, dotacija se ne vraća.

RAD ŽIRIJA

Član 14.

Takmičare ocenjuje žiri, sastavljen od renomiranih klavirskih pedagoga. Članove žirija imenuje organizator takmičenja.

Član 15.

Odluka žirija je konačna i neopoziva.

Član 16.

U slučaju da više učesnika u istoj kategoriji dobije jednak broj bodova, nagrada  se dodeljuje najmlađem učesniku.

Član 17.

Članovi žirija mogu da proglase laureata takmičenja jednoglasnom odlukom. Zvanje laureata može poneti učesnik sa maksimalnim brojem poena u najvišoj kategoriji. Ukoliko u šestoj kategoriji ni jedan učesnik ne ispunjava uslove za laureata takmičenja, isti se može tražiti u sledećoj kategoriji, polazeći od više ka nižoj.

Član 18.

Žiri može dodeliti i specijalnu nagradu za najbolje izvedeno delo domaćeg autora.

OCENJIVANJE TAKMIČARA

Član 19.

Broj nagrada koji će žiri dodeliti u svakoj kategoriji nije ograničen.

Član 20.

Bodovanje učesnika vrši se sabiranjem poena sa bodovnih lista  i izračunavanjem srednje ocene. Potreban broj bodova za odgovarajuću nagradu je sledeći:

  • Prva nagrada : 90-100 bodova
  • Druga nagrada : 80-89,99 bodova
  • Treća nagrada : 70-79,99 bodova
  • Pohvala : 60-69,99 bodova

Sve informacije se mogu dobiti:

Na telefon:      021/ 6622 285 ili 021/ 6621 133

Sajt škole:        www.slavenski.com

Facebook:        Pijanisticko takmicenje "Slavenski" Novi Sad

Pijanističko takmičenje}

ПРАВИЛНИК  ТАКМИЧЕЊА

Члан 1.

Организатор такмичења је Музичка школа "Јосип Славенски" Нови Сад.

Члан 2.

Право учешћа на такмичењу имају редовни и ванредни ученици музичких школа.

Члан 3.

Такмичење се одвија по правилима и пропозицијама које одређује такмичарско организациони одбор.

Члан 4.

Надлежност и компентенције такмичарског одбора су :

  • Планирање и организација програма такмичења
  • Именовање чланова жирија такмичења
  • Решавање приговора и жалби у току такмичења
  • Планирање тонских проба

Члан 5.

Такмичење је јавно, програм се изводи напамет.

Члан 6.

Учеснике такмичења оцењује стручни жири састављен од угледних клавирских педагога.

Члан 7.

Чланови жирија дужни су:

  • да присуствују свим седницама жирија
  • да се придржавају правилника такмичења
  • да интервенишу у случају било каквих одступања од правилника такмичења

Члан 8.

Број награда који ће жири доделити у свакој категорији није ограничен.

Члан 9.

Бодовање учесника врши се сабирањем поена са бодовних листа  и израчунавањем средње оцене. Потребан број бодова за одговарајућу награду је следећи:

  • Прва награда : 90-100 бодова
  • Друга награда : 80-89,99 бодова
  • Трећа награда : 70-79,99 бодова
  • Похвала : 60-69,99 бодова

Члан 10.

У случају да више учесника у истој категорији добије исти број бодова, награда се додељује најмлађем учеснику.

Члан 11.

Чланови жирија могу да прогласе лауреата такмичења једногласном одлуком.

Звање лауреата може понети учесник са максималним бројем поена у највишој категорији. Уколико у 6. категорији ни један учесник не испуњава услове за лауреата такмичења, исти се може тражити у следећој категорији, полазећи од више ка нижој.

Члан 12.

Жири може доделити и специјалну награду за најбоље изведено дело домаћег аутора.

Члан 13.

Одлука жирија је коначна и неопозива.

Члан 14.

У случају повреде Правилника, жалба се подноси такмичарско организационом одбору  у року од 24 часа.

Loading ...

ПИЈАНИСТИЧКО ТАКМИЧЕЊE ˝СЛАВЕНСКИ˝  2017. НОВИ САД

  

Право учешћа на такмичењу имају редовни и ванредни ученици музичких школа.

Организатор такмичења је Музичка школа ˝Јосип Славенски˝ - Нови Сад.

Такмичење ће се одржати од 12. до 14. маја 2017. године у сали

Музичке школе ˝Јосип Славенски˝, Радничка 19а, у Новом Саду.

Такмичење је јавно, програм се изводи напамет.

Клавирски дуо у свим категоријама може изводити програм из нота.

 

Дисциплине: Клавир и клавирски дуо

Такмичење се одвија у следећим категоријама:

Клавир:

Беби (кандидати рођени 2008. године и млађи)

1. категорија (кандидати рођени 2007. године и млађи)

2. категорија (кандидати рођени 2006. године и млађи)

3. категорија (кандидати рођени 2005. године и млађи)

4. категорија (кандидати рођени 2004 године и млађи)

5. категорија (кандидати рођени 2003. године и млађи)

6. категорија (кандидати рођени 2002. године и млађи)

Клавирски дуо:

A категорија (кандидати рођени 2006.године и млађи)

Б категорија ( кандидати рођени 2004.године и млађи)

В категорија (кандидати рођени 2002. године и млађи)

 

Обавезан програм и минутажа :

Клавир:

Такмичари у беби категорији изводе програм по слободном избору у трајању до 4 минута. Такмичари у првој категорији изводе програм по слободном избору у трајању до 5 минута.

Такмичари у категоријама oд 2. до 6. изводе први став сонатине или сонате или варијације, дело домаћег аутора и програм по слободном избору у укупном трајању:

2. категорија: до 6 минута

3. категорија: до 7 минута

4. категорија: до 10 минута

5. категорија: до 14 минута

6. категорија: до 14 минута

Клавирски дуо:

Такмичари у свим категоријама изводе две композиције  по слободном избору у укупном трајању :

A категорија: до 6 минута

Б категорија: до 8 минута

В категорија: до 10 минута

 

Пријаве за учешће на такмичењу се подносе на адресу школе.

Дотација за учешће на такмичењу износи 3000,00 динара ( за солисте и за клавирски дуо). Уплату извршити на жиро-рачун број: 840 – 335666 – 87, број модела 97, позив на број 6210003 (сврха уплате: Дотација за пијанистичко такмичење "Славенски").

Уз пријаву за учешће на такмичењу кандидати достављају: Извод из матичне књиге рођених и доказ о уплаћеној дотацији.

Рок за подношење пријава је 15. април 2017. године.

Учесници такмичења сами сносе трошкове пута и боравка у Новом Саду.

У случају отказивања учешћа, дотација се не враћа.         

Све информације се могу добити на телефоне:

021/ 6622 285 и 6621 133

или видети на сајту школе:

www.slavenski.com