Festival solfeđa

EFSS 4   KONAČNA RANG  LISTA  I KATEGORIJA                                                                                                     POBEDNIK KATEGORIJE:

EKIPA  ALLEGRO "V.Vučković" Beograd

(klasa: Mirjana Nedeljković)

 
 
r.b. IME EKIPE ŠKOLA MESTO KLASA DIKTAT TEST MELODIKA PARLATO ukupan broj bodova NAGRADA  
 
1 Va trio Ž.Grbić Valjevo J.Damnjanović 19 23,5 24 24 90,5 I  
2 Triola               Doboj M.Portugal Doboj S.Đuričić 16 21,7 22,3 25 85 II  
3 No name XD P.Krančević S.Mitrovica N.Eraković 20 25 22 20 87 II  
4 Raspevane             zverke P.Krančević S.Mitrovica M.Puzić 25 23,7 24 25 97,7 I  
5 Reverse                trio P.Krančević S.Mitrovica M.Puzić 23 23,2 24 25 95,2 I  
6 Zvončići V.Lale     Stefanović Užice B.Bakić 25 23 24 25 97 I  
7 Allegro V.Vučković Beograd M.Nedeljković 25 24 25 25 99 I  
8 Mozaik 1 S.Mokranjac Požarevac M.Obretković 20 20,5 24,6 25 90,1 I  
9 Toša V.Lale Stefanović Užice D.Đokić 25 23,5 24,6 25 98,1 I  
10 Flamingosi J.Slavenski N.Sad J.Borđoški 25 24,5 24 25 98,5 I  
11 Solfeđosi J.Slavenski N.Sad J.Borđoški 23 24,7 24 23,3 95 I  
12 Virtuozi J.Slavenski N.Sad J.Kopčok/ S.Makan 25 24,7 24 25 98,7 I  
13 La la lend J.Slavenski N.Sad V.Orčić 25 22,7 24 25 96,7 I  
14 Sing J.Slavenski N.Sad V.Orčić 10 22 23 13 68 pohvala  
15 Leptirić V.L. Stefanović Užice B.Bakić 22 23,7 23,6 25 94,3 I  

 

EFSS4  KONAČNA RANG LISTA  II KATEGORIJA                                                                                                             

POBEDNIK KATEGORIJE:

EKIPA MUZIČKI PARALELOGRAM "Muzička škola" Vrbas

 (klasa: Zvezdana Gladović)

 
r.b. IME EKIPE ŠKOLA MESTO KLASA DIKTAT TEST MELODIKA PARLATO ukupan broj bodova NAGRADA  
 
1 Muzički     paralelogram Muzička škola Vrbas Z.Gladović 24 25 25 24,6 98,6 I  
2 Sinkopa Ž.Grbić Valjevo J.Damnjanović 24 20,5 25 23 92 I  
3 Tri četvrtine M.Portugal Doboj S.Đuričić 21 24,7 24,6 25 95,3 I  
4 Karusel Muzička škola Subotica E.Romić Hiba 12 22 19 24 77 III  
5 Kockica V.L.    Stefanović Užice B.Bakić 21 24,5 21 25 91,5 I  
6 Vatrena                                  trojka P.Krančević S.Mitrovica M.Puzić 25 22 22 25 94 I  
7 Muzička  reka J.Slavenski Novi Sad G.Opačić 12 23,5 19 25 79,5 III  
8 No name J.Slavenski Novi Sad G.Opačić 21 23,2 24 20 88,2 II  
9 Novosadska  trojka J.Slavenski Novi Sad G.Opačić 2 25 24 24 75 III  
10 Nikola i  veverice J.Slavenski Novi Sad Lj.Stojmenović 16 24,2 22 25 87,2 II  
11 Veseli   solfeđisti J.Slavenski Novi Sad J.Kopčok /S.Makan 22 24,7 21 25 92,7 I  
12 Arpeđo J.Slavenski Novi Sad V.Orčić 23 22 22 16 83 II  

 

EFSS4   KONAČNA RANG  LISTA  III KATEGORIJA

POBEDNIK KATEGORIJE:

EKIPA TETRAHORD"KOSTA MANOJLOVIĆ" SMEDEREVO

 (klasa: T.Petrović)

 
r.b. IME EKIPE ŠKOLA MESTO KLASA DIKTAT TEST MELODIKA PARLATO ukupan broj bodova NAGRADA  
 
1 Tetrahord K.Manojlović Smederevo T.Petrović 25 24,7 25 25 99,7 I  
2 Dobojke M.Portugal Doboj N.Livazović 25 22,3 24,3 25 96,6 I  
3 Trio M.Portugal Doboj N.Livazović 23 22,3 23 25 94,8 I  
4 Pokemoni V.Lale Stefanović Užice

S.Š.Arsenijević

/T.Vidaković/

M.Veljković

25 20,6 24,6 25 95,2 I  
5 Mozaik 2 S.Mokranjac Požarevac M.Obretković 25 22,7 24 25 96,7 I  
6 Mozaik 3 S.Mokranjac Požarevac M.Obretković 21 23,3 23 24,6 91,9 I  
7 Tri      četvrtine S.Malbaški Kikinda G.Tešić/ M.Rajkov/ J.Šević 25 23,7 25 25 98,7 I  
8 Raštimovani kontrabas Muzička škola Vrbas A.Vujičić 25 24,2 24 23 96,2 I  
9 Magični solfeđo dr Vojislav Vučković Beograd T.Vidaković 25 22,5 25 25 97,5 I  
10 Teletabisi V.L. Stefanović Užice T.Vidaković 25 24,5 22 25 96,5 I  
11 Dur-mol J.Slavenski N.Sad J.Borđoški 25 25 23 25 98 I  
12 Unisono J.Slavenski N.Sad Lj.Stojmenović 25 23,7 24,6 25 98,3 I  
13 Josipovci J.Slavenski N.Sad V.Orčić 24 24,1 15 24 87,1 II  

 

EFSS4    KONAČNA RANG  LISTA  IV KATEGORIJA

POBEDNIK KATEGORIJE:

EKIPA AKORD "Markos Portugal" DOBOJ

(klasa: Neda Livazović)

 
r.b. IME EKIPE ŠKOLA MESTO KLASA DIKTAT TEST MELODIKA PARLATO ukupan broj bodova NAGRADA  
 
1 Orfej Muzička škola Subotica N.Kostadinović 24 23,2 20 23 90,2 I  
2 Muzička četvorka Muzička škola Subotica N.Racić 6 21,5 22 20,6 70,1 III  
3 Akord M.Portugal Doboj N.Livazović 25 23 24,6 25 97,6 I  
4 Toša 2 T.T.Andrejević Ruma M.VelimirovićD.Đokić 25 22 24,6 25 96,6 I  
5 Notice P.Krančević S.Mitrovica M.Isailović 25 21 24 25 95 I  
6 ? J.Slavenski Novi Sad G.Opačić/ J.Borđoški 20 24,7 21,6 25 91,3 I  
7 Sara i dva patuljka J.Slavenski Novi Sad Lj.Stojmenović 1 24 17 16 58 pohvala  

EFSS4   KONAČNA RANG  LISTA  V KATEGORIJA                                                                                     POBEDNIK KATEGORIJE:

EKIPA TEORETIČARKE "JOSIP SLAVENSKI"

NOVI SAD  (klasa: Josipa Kopčok/Sofija Makan)

 
r.b. IME  EKIPE ŠKOLA MESTO test kahoot ukupan broj bodova nagrada  
 
1 Teoretičarke Josip Slavenski Novi Sad 47 40 87 II  

 

 

ČESTITAMO  SVIM UČESNICIMA EKIPNOG FESTIVALA SOLFEĐA!!!