RASPORED NASTUPA EKIPA

Petak, 23. Mart 2018. godine 

Skup žirija 8:30-9:00

Prijavljivanje učenika minimum pola sata pre nastupa.

Pozivamo sve učesnike festivala da učestvuju u kreativno edukativnoj radionici sa pedagogom škole – Natašom Vujanović Đumić, koja će se održati u učionici br. 9 u terminu od 10:30 – 12h. 

Svečana dodela diploma planirana je u svečanoj sali oko 17:00h. Čekamo vas!

 

USMENI (svečana sala)

9:00 – 10:45

I kategorija

10:45 – 12:00

II kategorija

12:00 – 14:00

III kategorija

14:00– 15:00

IV a kategorija  


DIKTAT (
učionica 14)

9:30 – 10:00

IV a kategorija

10:00 – 10:30

II kategorija

10:30 – 11:00

III kategorija

11:00 – 11:30

I kategorija  


TEST (
učionica 15)

9:00 – 9:45

II kategorija

10:00 – 10:45

IV a kategorija

11:00 – 11:45

III kategorija

12:00 – 12:45

I kategorija 

 

11:45 – 12:30

IV b kategorija A grupa (učionica br. 14)

12:35 – 13:20

IV b kategorija B grupa (učionica br. 14) 


USMENI – detaljan raspored učesnika (
svečana sala) 

9:00h – 10:45h

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

I

Zlatne note

OMŠ

Z. Gladović

Vrbas

I

Pingvinčići

Muzička škola

E. Romić Hiba

Subotica

I

Raspevane perece

Josip Slavenski

Lj. Stojmenović

Novi Sad

I

Četiri godišnja doba

Stevan Hristić

B. Marković

B. Palanka

I

All Stars

Josif Marinković

T. Ivanica

Zrenjanin

I

Veseli jednorozi

Josip Slavenski

Lj. Stojmenović

Novi Sad

I

Trio Primus

Markos Portugal

N. Livazović

Doboj

I

Keksići

Josip Slavenski

Lj. Stojmenović

Novi Sad

I

Ena

V. L. Stefanović

B. Bakić

Užice

I

Trio Cantabile

Markos Portugal

N. Livazović

Doboj

I

Flamingosi

Živorad Grbić

J. Damnjanović

Valjevo


USMENI – detaljan raspored učesnika (
svečana sala)  

10:45h – 12:00h  

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

II

Alo Požega

V. L. Stefanović

M. Dangubić

Užice

II

Prestissimo

Josip Slavenski

V. Orčić

Novi Sad

II

Tim JSZ

Markos Portugal

S. Đuričić

Doboj

II

Moderatorke

Josip Slavenski

V. Orčić

Novi Sad

II

Solfeđisti

V. L. Stefanović

B. Bakić

Užice

II

Allegre

Josip Slavenski

J. Borđoški

Novi Sad

II

Pahuljice

V. L. Stefanović

B. Bakić

Užice

II

Mozaik

Stevan Mokranjac

M. Obretković

Požarevac

II

Velika kvarta

OMŠ

I. Nedović

Vrbas 


12:00h – 13:00h  

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

III

Muzički trougao

OMŠ

Z. Gladović

Vrbas

III

Solfeđari

Josip Slavenski

Lj. Stojmenović

Novi Sad

III

DABSTEP 4

Muzička škola

N. Kostadinović

Subotica

III

Unique

Josip Slavenski

V. Orčić/ S. Makan

Novi Sad

III

Petaci

V. L. Stefanović

M. Pavlović /

M. Miladinović

Užice

III

No name NS

Josip Slavenski

G. Opačić

Novi Sad  


USMENI – detaljan raspored učesnika (
svečana sala)

 13:00h – 14:00h

III

The Batsch Crew

Stevan Hristić

B. Marković

B. Palanka

III

Ns Tetrahord

Josip Slavenski

G. Opačić

Novi Sad

III

Iskre

Muzička škola

E. Romić Hiba

Subotica

III

Veseli solfeđisti

Josip Slavenski

 S. Makan

Novi Sad

III

Tri četvrtine

Markos Portugal

S. Đuričić

Doboj


14:00h – 15:00h

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

IV a

Scherzando

Muzička škola

E. Takač

Subotica

IV a

Elita

Josip Slavenski

V. Orčić

Novi Sad

IV a

Drombulje

V. L. Stefanović

M. Miladinović

Užice

IV a

Markos Portugal

Markos Portugal

N. Livazović

Doboj

IV a

Palanačka triola

Stevan Hristić

Lj. Ilić

B. Palanka

IV a

Dobojke

Markos Portugal

N. Livazović

Doboj

IV a

031

V. L. Stefanović

M. Pavlović

Užice

IV a

Dobitna kombinacija

Stevan Mokranjac

M. Obretković

Požarevac

IV a

Disonantna terca

OMŠ

A. Vujičić

Vrbas

IV a

Trio fantastico

OMŠ

N. Jakšić

Novi Kneževac

IV b kategorija            PETAK  23.3.2018.g.         11:45h-12:30h -učionica 14

A  grupa

1.Milivojević Anja

2.Nikolić Tara

3.Pejić Milica

4.Vrbljanac Marija

5.Pap Mihaela

6.Gašparovski Sara

7.Janković Marijana

IV b kategorija       PETAK  23.3.2018.g.          12:35h-13:20h- učionica 14

B grupa

1.Medovarski Stefani

2.Purić Mia

3.Tašin Nevena

4.Lakić Kristina

5.Perić Vanja

6.Vlačić Mila

7.Aleksić Staša

8.Kubarić Nebojša

 

 Subota, 24. Mart 2018. godine 

Skup žirija 9:00-10:00

Prijavljivanje učenika minimum pola sata pre nastupa.

Pozivamo sve učesnike festivala da učestvuju u kreativno edukativnoj radionici sa pedagogom škole – Natašom Vujanović Đumić, koja će se održati u učionici br. 9 u terminu od 10:30 – 12h.

Svečana dodela diploma planirana je u svečanoj sali oko 15:00h. Čekamo vas!

USMENI (svečana sala) 

10:00 – 11:15

I kategorija

11:30 – 12:15

II kategorija

11:30 – 12:15

III kategorija

12:15 – 13:00

IV a kategorija 


 DIKTAT (učionica 14)

9:00 – 9:30

IV a kategorija

9:30 – 10:00

I kategorija

10:00 – 10:30

III kategorija

10:30 – 11:00

II kategorija  


TEST (
učionica 15)

9:15 – 10:00

II + III kategorija, IV b kategorija

10:00 – 10:45

IV a kategorija

11:15 – 12:00

I kategorija

 

USMENI – detaljan raspored učesnika (svečana sala) 

10:00h – 11:15 

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

I

Toša 3

T. T. Andrejević

D. Đokić

Ruma

I

Vučko III

Dr Vojislav Vučković

S. Torbica

Beograd

I

Tri praseta

Josip Slavenski

J. Borđoški

Novi Sad

I

Mali talas

Stanković

M. Tegeltija

Beograd

I

Mali Mocarti

Josip Slavenski

S. Makan

Novi Sad

I

Intervalčići

Josip Slavenski

J. Borđoški

Novi Sad


 
11:30h – 12:15h

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

II

Tri četvrtine

Slobodan  Malbaški

O. Tešić

Kikinda

II

Toša 4

T. T. Andrejević

D. Đokić

Ruma

II

Trubaduri

Živorad Grbić

J. Damnjanović

Valjevo

II

Cantabile

T. T. Andrejević

M. Velimirović

Ruma

III

Mala noćna muzika

Živorad Grbić

J. Damnjanović

Valjevo 


USMENI – detaljan raspored učesnika (
svečana sala) 

12:15h – 13:00h  

kategorija

IME   EKIPE

ŠKOLA

KLASA

MESTO

IV a

Toša 6

T. T. Andrejević

D. Đokić

Ruma

IV a

Lento

Josip Slavenski

 S. Makan /

 J. Borđoški

Novi Sad

 IV b kategorija            SUBOTA  24.3.2018.g.      12:00h-12:45h -učionica 15 

1.Šimić Matija

2.Stojšin Mihailo

3.Filipović Stefan

4.Delić Anđela

5.Lazović Mihajlo